wtorek, 11 grudnia 2007

Witaj. Dzisiaj mam dla Ciebie prawdziwą perełkę, jeśli chodzi program do szybkiej nauki słówek. Niedawno znalazłem specjalny kanał, w którym leci program do szybkiej nauki słówek oraz ogólnie nauki angielskiego.

Jest to jedno z najlepszych narzędzi do nauki angielskiego i zdecydowanie warte poświęcenia uwagi dla każdego, kto chce dobrze znać angielski.

Program do szybkiej nauki słówek, nazywa się TVNLingua i możesz go znaleźć pod adresem http://tvnlingua.onet.pl


Angielskie słówka -------
Szukasz praktycznego przewodnika jak skutecznie uczyć się angielskich słówek? Zajrzyj pod ten adres http://www.angielski.zlotemysli.pl
-------
Teoretycznie powinieneś oglądać ten kanał, wykupując dostęp do cyfrowej telewizji N. Jeżeli masz, już tą telewizje to odszukaj szybko kanał i zacznij uczyć się angielskiego.

Jeżeli nie masz tej telewizji, to WSZYTKIE ODCINKI MOZESZ ZOABCZYC ZA DARMO NA STRONIE http://tvnlingua.onet.pl

Znajdziesz tam setki, krótkich (ale bardzo treściwych) odcinków z których możesz uczyć się angielskich słówek, co czyni ten program do szybkiej nauki słówek naprawdę wartościowym.

Fabryka języka

W kanale leci kilka programów do oglądania. Bardzo fajnym jest Fabryka języka. Pod każdym odcinkiem (odcinki dodawane są kilka razy w tygodniu) możesz je, nie tylko obejrzeć ale również pod wigetem z video, możesz robić zadania. Polegają na wybieraniu właściwego słówka z kilku błędnych (takie wpisz właściwe solowo w zdanie). Świetnie ćwiczy to rozumienie angielskiego ze słuchu, ponieważ możesz słuchać programu i robić poszczególne zadania.

Co więcej, pod każdym wideo znajduje się słownik z słówkami, które pojawiają się w filmie. Dzięki czemu możesz szybko zajrzeć do słownika i zrozumieć niezrozumiałe słówko, które pojawiło się w filmie.

Podsumowując cały program, jest naprawdę dobry i po prostu warto zacząć używać tego programu do szybkiej nauki słówek.

Wejdź na http://tvnlingua.onet.pl

Przejrzyj dokładnie cały serwis i korzystaj z niego, jest to prawdopodobnie najlepszy program do
szybkiej nauki słówek
.

Brak komentarzy: